Խնդիր համար 900100

4 կգ կարտոֆիլի համար վճարեցին այնքան, որքան արժե 5 կգ կաղամբը։ Ի՞նչ արժե մեկ կգ կաղամբը, եթե մեկ կգ կարտոֆիլն արժե 350 դրամ։

Ձեր պատասխանը`


Այս խնդիրը լուծելու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել համակարգ:


Ինֆորմացիա
Համար 900100 Կարգավիճակ -
Տիպ խնդիր Բարդություն 5 / 10
Տեսակ - Փորձել են լուծել 15
Հուշում - Լուծել են 14
Քննարկումներ 0 Արդյունավետություն 73.08%
 
 
 
 
 
 
 
rating@Mail.ru